Petr 战士 Čáslava
šéfredaktor
Deskovým hrám se věnuje přes dvacet let, okolo roku 2000 založil v Kolíně specializovaný obchod, aby vzápětí zkrachoval. Hrám ale zůstal věrný a společně s Jeníkem 18. září 2012 založil Deskofobii. Nejraději hraje atmosférické hry, které dokáží vyprávět příběh, ale nepohrdně ani dobře vymyšleným eurem či strategickou abstraktní hrou. Hlavní náplně práce je administrativa a řízení Deskofobie, ale občas si střihne nějaký ten unboxing či let's play video.
TwitterLinkedInVšechny články autora
Káča Čáslavová
Recenzentka
Stálou redaktorkou se stala ve chvíli, kdy vyšel 18. díl první sezony. Od té doby je nedílnou součástí týmu. Jako jedna ze služebně nejstarších redaktorů je specialistkou na videorecenze. Jejím oblíbeným žánrem jsou euro a kooperativní hry. Velice ráda si zahraje i jakýkoliv ameritrash či jednodušší wargame, nicméně sama přiznává, že i přes léta hraní, ač se snaží sebevíc, opravdu, ale opravdu neumí prohrávat. V redakci má na starosti zejména recenze.
Všechny články autora
Vladimír Kubrt Nekvasil
Recenzent
Kubrt referent je specialista na solo hraní deskových her. Coby nebetyčně zoufalý hráč se na služebních cestách pouští do střetu s deskovými hrami, aby pak probrečel zbytek noci na hotelovém pokoji. Přesto se nevzdává, přesto bojuje. V redakci se stará nejen o Let's play videa, ale připravuje také recenze a pravidelné přehledy nejzajímavějších událostí.
Kubr vs DeskovkyVšechny články autora
Ondra Tharr Cigánek
Recenzent
Hrám se věnuje již přes 15 let, od prvotního hraní doma a po čajovnách, začal postupně navštěvovat herní kluby, aby nakonec společně s přáteli jeden založil. Nejraději zahraje euro hry, ale nepohrdne ani svižnějším ameritrashem. V redakci má na starosti recenze.
Všechny články autora
Tom Lády
Redaktor
Tom je brněnskou posilou týmu a své zázemí má v tamním klubu Black Oil, kde rozšiřuje a pečuje o sbírku deskových her, které učí lidi poznávat, hrát a milovat. V srdci typický „eurař“, ale v hlavě otevřený i tématickým příběhovkám a vůbec všem možným deskoherním žánrům. Jeho snahou je kromě jiného představovat širšímu publiku také starší tituly, které by si pro své kvality zasloužily více pozornosti, než dostávají.
Václav Falco Mužík
Redaktor
S vážným hraním deskových her začal před šestnácti lety, na různých Conech a v herních klubech. Žádná hra mu neni cizí a nejraději má Ameritrash hry se silným příběhem. Nesnáší Splendor! V redakci se stará zejména o deskoherní novinky a tématická videa. Pomáhá s překlady.
Všechny články autora
Epik Wykombeny
Redaktor
Neboli také znám jako Opčík. V redakci zastává post redaktora a podílí se zejména na rozhovorech s častým přesahem témat. Připravuje tématické přehledy nových her a vypomáhá s překlady.
Petr Youda Plašil
Redaktor
Zrozen v srdci Vysočiny chráněný samotnou Javořicí hrající uvnitř trojúhelníku Jindřichův Hradec-Jihlava-Pelhřimov. Youda z deskoherního klubu Počátky. V redakci působí jako recenzent a odborník na projekty.
Všechny články autora
Honza Yedle Jedlička
Redaktor
Honza je služebně nejmladším členem tým DF, na starosti má zejména rubriku Let's Play videí, kterou pravidelně obohacuje o své záznamy herních partií. Dává přednost hrám s hutnou atmosférou a nedá se o něm řící, že by se bál kostek. Naopak on jim vládne!
Všechny články autora
Dušan Tadzi Takáč
deskovehry.com
Něco přes 30. Ve světě deskových her vstává, obědvá i spí. Je šéfredaktorem DeskoveHry.com a pracuje jako IT specialista. Deskové hry považuje za skvělý únik do říše fantazie a možnost, jak se sejít u jednoho stolu. Ostatně, kdo by si nechtěl hrát? V redakci Deskofobie má na starosti propojení obou webů a vzájemnou symbiózu.
Dominik Čapkovič
IT support
Bez Dominika by tyto stránky možná vůbec nefungovaly, protože právě on nám velmi vypomáhá s technickou stránkou wordpressu a jemu vděčíme za to, že všechno funguje a fachá.